Kontakt

Skontaktuj się z nami drogą elektroniczną:

Poczta e-mail: ppp-ino@o2.pl

Poczta e-mail do inspektora ochrony danych: iod@zanex.net.pl

Wykaz adresów e-mail pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

w Inowrocławiu

  1. Jarosław Jasiński   –  jjasinski.poradnia@wp.pl
  2. Alicja Cieślak –     acieslak.poradnia@wp.pll
  3. Alina Jaszczak –   ajaszczak.poradnia@wp.pl
  4. Jadwiga Chrom  –jchrom.poradnia@wp.pl
  5. Joanna Gronowska – jgronowska.poradnia@wp.pl
  6. Krystyna Głuszkowska –  kgluszkowska.poradnia@wp.pl
  7. Barbara Andryszak –   bandryszak.poradnia@wp.pl
  8. Anna Glejzner-Trepkowska –  atrepkowska.poradnia@wp.pl
  9. Teresa Czajkowska –   tczajkowska.poradnia@wp.pl
  10. Dorota Uklejewska – duklejewska.poradnia@wp.pl
  11. Iwona Łukomska – ilukomska.poradnia@wp.pl
  12. Aldona Szczepańska – aszczepanska.poradnia@wp.pl
  13. Teresa Ślesińska-Olejnik – tolejnik.poradnia@wp.pl
  14. Anna Rybarczyk – arybarczyk.poradnia@wp.pl
  15. Lidia Paliwoda – lpaliwoda.poradnia@wp.pl
  16. Joanna Jóźwiak – jjozwiak.poradnia@wp.pl
  17. Magdalena Gawlak – mgawlak.poradnia@wp.pl
  18. Beata Humphrey – humphrey.poradnia@wp.pl
  19. Katarzyna Śmiłowska-Kościńska – kkoscinska.poradnia@wp.pl
  20. Zofia Jankowska – zjankowska.poradnia@wp.pl
  21. Joanna Saks – jsaks.poradnia@wp.pl
  22. Alina Woźniak – awozniak.poradnia@wp.pl
  23. Marta Hejenkowska – mhejenkowska.poradnia@wp.pl

Dojazd komunikacją miejską:
Autobusy linii nr 3, 4, 12, 16

Zapraszamy!

ul. Mątewska 17
88-100 Inowrocław
tel. 052 359-22-66
fax. 052 359 22 66

NIP: 556 114 76 31

REGON: 000217870

FILIA:

ul. Rybacka 20
88-150 Kruszwica
tel. 052 35 15 418

REGON: 00021787000021