Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne.

Ostatni okres był dla każdego z nas bardzo trudny. Lęk przed chorobą bądź doświadczenie jej w najbliższym otoczeniu, utrata bliskiej osoby, a nade wszystko niepewność jutra sprawiły, że czas ten był wyjątkowo trudny szczególnie dla uczniów, którzy musieli się zmierzyć z izolacją społeczną czy nauką zdalną.

Właśnie dlatego na nas dorosłych spoczywa obowiązek udzielenia pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom i młodzieży z terenu naszego powiatu.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Inowrocławiu rozpoczyna nabór na zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne dzieci z klas II i III szkół podstawowych. Zapraszamy zainteresowanych Rodziców do skorzystania z naszej oferty kierowanej szczególnie do dzieci nieśmiałych, wycofanych, mających problemy z emocjami.

Zgłoszenia dziecka można dokonać w sekretariacie poradni w naszej siedzibie przy alei Ratuszowej 38 w Inowrocławiu lub kontaktować się telefonicznie z naszym pedagogiem Panią Tamarą Chorążewską – Andryszak pod numerem telefonu 52 35 92 173.

Zapraszamy!

Termin zgłoszeń do 15 listopada br.,  ilość miejsc ograniczona

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Organ Prowadzący- Powiat Inowrocławski w Inowrocławiu